تبلیغات
سیمرغ سعادت(بانک اطلاعاتی در مورد گزارش کار،تحقیق،آموزشی،مقاله،پروژه،پایان نامه،و...) - shop_Callister
----------------------------------- ---------------------------------------

نرم افزار  Callister یا پاسخ نامه علم مواد

بخش های این نرم افزار عبارت اند از :

1-E-Z Solve                         2-Interactive MSE                  3-Materials Database

       


بخش یک این نرم افزار یعنی قسمت E-Z Solve ، یک بخش محاسباتی می باشد و با استفاده از فرمول ها و داده های شما به شما جواب های دقیقی می دهد .


بخش 2 این نرم افزار شامل فیلم و تصویر های سه بعدی و دو بعدی : واحدهای سلولی و کریستالوگرافی(نمایش سه بعدی واحدهای سلولی سیستم های کریستالی شامل BCC-FCC-HCP-Cubic-Hexagonal-Tetragonal-Rhomobo-Ortho-Monoclinic-Triclinic  و یا صفحات و یا خطوط کریستالوگرافی و رسم آنها با توجه به مختصات فضایی کریستال ها بر حسب [a,b,c] ) ساختار های سرامیکی ( می توانید به نظاره شکل ساختار و نوع اتم ها و نحوه قرارگیری آنها در ساختارهای سرامیکی سه بعدی NaCl-CsCl-ZnCl-Diamond-CaF2-BaTiO3 بپردازید و به آنها را از نماهای مختلفی نگاه کنید ) ساختار های پلیمری ( شامل PE-PVC-PTFE-PP-PS-PMMA-Bakelite-Nylon6,6-PET-Polycarb و یا Acrylonitnle-Styrene-Butadiene-Chloroprene-Isobutylene-Dimethyl و یا PE-PVC(Isotactic-Syndio-Atactic)-Polyesoprene(Cis-Trans-Bounce) است که می توانید آنها را به صورت سه بعدی ببینید و به آنها از قسمت های مختلفی نگاه کنید تا با اتم ها و نحوه اتصال شان به هم بیستر آشنا گردید .) نابجایی ها ( در این بخش شما می توانید قسمتی از یک قطعه را ببینید که در آن عیب نابجایی لبه ای یا پیچی یا ترکیب این دو وجود دارد و می توانید آن قطعه را چرخانده و نابجایی ها را از نماهای مختلفی نگاه کنید و همچنین حرکت نابجایی ها و پیشرفت آنها را هم می توانید در یک فیلم به صورت لحظه به لحظه ببینید .)    تست های کشش ( رسم دقیق و لحظه به لحظه نمودارهای تنش کرنش برای آلیاژهای فلزی و پلیمرها شامل : آلیاژهای تیتانیم فولاد آلومینیوم فولادهای کربنی و کار شده چدن ها چدن خاکستری-HDPE-Nylon-Bacelite-Rubber  بر حسب مگاپاسکالMpa و همچنین نمایش چندین نمودار از آلیاژهای متفاوت در یک صفحه برای مقایسه آن نمودارها با هم و نمایش لحظه به لحظه قطعه تحت کشش در دستگاه تا لحظه ایجاد ترک و شکست آن  )   نفوذ ( با قابلیت نمایش نفوذ  و مشکلات نفوذ برای آهن در آهن آلفا یا گاما کربن در آهن گاما یا بتا مس و روی در آلیاژ مس الومینیوم،مس،منیزیم در آلیاژ آلومینیوم مس در آلیاژ نیکل و ....) انحلال جامد دیاگرام های فازی (  تک فازی و دو فازی ، با قابلیت نمایش درصد اتمی در هر نقطه مورد نظر شما از نمودار ها ) می باشد . که این روش جالب به یادگیری و آموزش کمک زیادی می کند .


بخش 3 این نرم افزار هم به معرفی انواع آلیاژها وخصوصیات و خواص آنها می پردازد . و برای هر کدام از آنها شرایط کار و دانسیته و مدول الاستیسیتی و زاویه حرکت و ساختار زمینه و میزان تنش کشش و حداکثر میزان الانگیشن و نمودار تافنس و گرمای ویژه و مقاومت الکتریکی و هدایت حرارتی و ... بررسی می کند . برخی از عناصری که در این جدول به بررسی آنها پرداخته اند عبارت اند از : اکسید آلومینیوم ( با خلوص 99.9 درصد ) سیلیکون کارباید نیترید سیلیسیم کامپوزیت و فولادهای آلیاژی کوار- زیرکونیم-آلیاژهای ضدزنگ تیتانیم- مونل-پلاتینم-چدن های داکتیل سیلیکون-مس- گالیم-روی-چدن خاکستری و.... و در ضمن می توانید به جستجوی ، فلزات و آلیاژها و غیره که دارای خواص مورد نظرتان است ، بپردازید .

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

قیمت سی دی این نرم افزار

 3500 تومان

در ضمن هزینه ارسال پستی این نرم افزار به عهده خریدار می باشد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شماره تماس جهت تهیه این نرم افزار :

بذرافشان       09113742541

09380131667


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

فقط 3500 تومان

سی دی نرم افزار

Callister

فقط 3500 تومان


نرم افزار های موجود در بانک نرم افزاری سیمرغ